Přehled výjezdů jednotky v roce 2015

Seznam všech výjezdů jednotky SDH Hajnice v roce 2015.

Výjezdy za rok: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | starší

104 28. 12. Kocbeře V 17:52 jsme vyjeli k dopravní nehodě 2 osobních vozidel a jedné dodávky. Nehoda se obešla bez zranění. Jednotky zajistily místo nehody, řídily provoz na komunikaci, zametly vozovku a pomohly naložit havarovaný automobil na odtah. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto video
103 26. 12. Trutnov – Polská ul. V 13:34 jsme vyjeli k požáru objektu bývalého zahradnictví. Na likvidaci požáru byl nasazen vysokotlaký proud. Dále jednotky vynášely materiál z budovy a rozebíraly konstrukce. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město foto
102 23. 12. Dvůr Králové nad Labem – ul. 5. května V 15:11 jsme vyjeli k požáru dvoupatrového domu. Během jízdy jsme odvoláni zpět na základnu. Jednalo se o planý poplach. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice, JSDH Bílá Třemešná no
101 17. 12. Trutnov – Horská ulice V 15:15 jsme byli povoláni k požáru vedle sběrného dvora na Horské ulici. Jednalo se o požár menšího rozsahu a jednotka byla po cestě k zásahu vrácena zpět na základnu. no
100 16. 12. Nový Rokytník – Hajnice V 6:59 jsme vyjeli k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, který narazil do stromu. Na místě se nacházely dvě zraněné osoby, které byly v péči ZZS. Jednotky provedly protipožární opatření a zajistily místo nehody. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice foto video
99 11. 12. Hajnice – směr Komárov V 19:41 jsme vyjeli k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, který skončil na střeše v příkopě. Ve vozidle cestoval pouze řidič, kterému jsme na místě ošetřili drobné poranění na ruce. Dále jsme provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto video
98 4. 12. Nový Rokytník V 6:35 jsme vyjeli na dopravní nehodu jednoho osobního automobilu. Jedna zraněná osoba v péči ZZS, jednotky zabezpečily místo události. Zasahující jednotky: PS Trutnov, PS Dvůr Králové, JSDH Hajnice foto video
97 1. 12. Střítěž – sil. č. 37 V 13:36 jsme vyjeli k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, ve kterých byly dvě zaklíněné osoby. Jednu osobu se podařilo vyprostit před příjezdem složek IZS, druhou bylo nutné vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Následně byla předána do péče ZZS a LZS. Dále jednotky provedly protipožární opatření na havarovaných automobilech, zasypaly uniklé provozní kapaliny sorbentem a poté pomocí automobilového jeřábu naložily havarované automobily na vozidla odtahové služby. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice foto video
96 21. 11. Výšinka V 8:34 jsme byli povolání k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu se zraněním. Auto se nacházelo na boku v příkopě, lehce zraněný řidič byl mimo vozidlo v péči ZZS, po ošetření pomohli zraněného transportovat do sanitky. Jednotky provedly protipožární opatření, řízení dopravy a pomohli s naložením auta na odtah. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové, JSDH Hajnice. foto
95 19. 11. Dvůr Králové nad Labem V 16:38 byla naše jednotka povolána k požáru v obývacím pokoji. Ihned po našem výjezdu jsme byli odvoláni zpět na základnu, protože se jednalo o událost v jiném okrese. no
94 10. 11. Kocbeře V 12:32 jsme vyjeli k požáru automobilu. Naše jednotka byla odvolána během jízdy zpět na svoji základnu. no
93 7. 11. Výšinka V 23:06 jsme vyjeli k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, který skončil na boku. Nehoda se obešla bez zranění. Jednotky provedly protipožární zabezpečení, zajistily místo nehody a řídily provoz. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto video
92 7. 11. Dvůr Králové nad Labem – Benešovo nábřeží V 6:11 vyjela naše jednotka k požáru ubytovny. V době příjezdu jednotek byl požár již v třetí fázi. Na likvidaci požáru bylo nasazeno několik C proudů. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, PS Trutnov, PS Jaroměř, JSDH Hajnice, JSDH Bílá Třemešná, JSDH Dubenec foto video
91 21. 10. Trutnov – Tkalcovská ulice V 19:17 jsme vyjeli k vycházejícímu kouři z bytu ve výškové budově. Po průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o spálené jídlo. Naše jednotka byla odvolána v Trutnově zpět na základnu. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
90 21. 10. odb. Studenec – Radeč Ve 12:26 jsme vyjeli k dopravní nehodě nákladního a osobního automobilu. Nehoda se obešla bez zranění. Jednotky zajistily místo události a zlikvidovaly uniklé provozní kapaliny a uklidily komunikaci. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice foto
89 19. 10. Trutnov – Volanovská ul. V 10:03 nám byl vyhlášen poplach EPS. Jednalo se o planý poplach, jednotka byla odvolána. no
88 16. 10. Libeč V 6:28 jsme byli povoláni k požáru přístřešku u rodinného domu. Po cestě k zásahu nám byl hlášený požár rodinného domu. Na místě zjištěn požár v meziprostoru stěn a střechy, který se šířil po celém obvodu domu. Hasiči v dýchací technice prováděli rozebírání stěn a izolace meziprostoru.Na požár použity dva vysokotlaké proudy a jeden proud C. Jedna uživatelka domu, byla ZZS odvezena na vyšetření do nemocnice. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město. no
87 12. 10. Hajnice – Výšinka V 5:38 jsme byli povoláni k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, který narazil do sloupu. V havarovaném automobilu byla zaklíněná osoba, kterou jednotky vyprostily pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Po vyproštění byla osoba předána do péče ZZS. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto
86 9. 10. Trutnov – Polská ulice V 22:17 jsme vyjeli k zakouřenému bytu a chodbě ve vícepodlažní budově. Jednotky byly odvolány zpět na své základny, protože se jednalo o spálené jídlo na sporáku. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
85 8. 10. Kuks V 16:32 jsme vyjeli na požár výškové budovy hlášený EPS. Jednotka byla po cestě k zásahu odvolána, jednalo o páru s kuchyně, která způsobila spuštění čidla. Událost byla hodnocena jako planý poplach. no
84 7. 10. Choustníkovo Hradiště V 16:25 jsme byli povoláni k dopravní nehodě 2 osobních vozidel. Nehoda se obešla bez zranění, unikala pouze chladící kapalina a jednotka byla odvolána zpět na základnu, na místě zasahovala PS Dvůr Králové. no
83 1. 10. Trutnov – ul. Maxima Gorkého V 19:17 jsme vyjeli na hlášený požár v zahrádkářské kolonii. Jednalo se neohlášené pálení. Jednotky JSDH odvolány zpět na základnu. no
82 1. 10. Trutnov – Sluneční stráň Ve 14:28 jsme byli povoláni k požáru stráně v blízkosti lesa. Na požár cca 5×3 m nasazen jeden vysokotlaký proud. no
81 1. 10. Trutnov – ul. Oskara Nedbala Ve 14:11 jsme vyjeli k požáru kamen v rodinném domě. Na likvidaci požáru stačila sama PS Trutnov, jednotky JSDH byly odvolány zpět na základnu. no
80 30. 9. Dvůr Králové nad Labem – Krkonošská ulice V 22:11 jsme byli povoláni k požáru hlášenému EPS. Naše jednotka byla odvolána ještě před výjezdem. Jednalo se o planý poplach. no
79 27. 9. Choustníkovo Hradiště V 18:14 jsme vyjeli k požáru trávy. Na místě události bylo zjištěno nenahlášené pálení. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice, JSDH Choustníkovo Hradiště no
78 13. 9. Trutnov – ul. Za Vápenkou Ve 23:34 jsme vyjeli k požáru bývalého drážního domku. Požár byl likvidován v dýchací technice jedním vysokotlakým proudem a jedním proudem C. Jednotky musely pro dohašení požáru rozebrat část střechy a obložení stěn uvnitř domku. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město, SŽDC Nymburk. Spolupráce s PČR no
77 10. 9. Staré Buky V 00:52 jsme vyjeli k požáru rodinného domu. Na místě byl zjištěn požár střechy. Na likvidaci požáru byly nasazeny dva útočné proudy. Během zásahu došlo ke zranění jednoho hasiče. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město, JSDH Pilníkov foto
76 8. 9. Kohoutov V 15:01 jsme vyjeli k požáru pařezu a hrabanky o rozměru cca 2 x 3 m. Na likvidaci požáru byl nasazen jeden C proud. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto
75 2. 9. Hajnice – Horní Žďár V 16:00 jsme vyjeli k likvidaci obtížného hmyzu v rodinném domku, který ohrožoval jeho majitele. no
74 29. 8. Hajnice – Horní Žďár V 10:20 jsme vyjeli k likvidaci obtížného hmyzu v rodinném domě, ve kterém žije alergik. no
73 21. 8. Trutnov – Náchodská ulice V 19:55 jsme vyjeli k požáru v bytě ve výškové budově. Naše jednotka byla během jízdy na místo události odvolána zpět na základnu. no
72 19. 8. Proruby V 16:17 jsme vyjeli k pátrání po pohřešované osobě v rybníku. Místo události následně předáno PČR. Zasahující jednotky: PS Jaroměř, JSDH Hajnice no
71 18. 8. Hajnice – Dolní Žďár V 14:20 jsme vyjeli k likvidaci obtížného hmyzu u rodinného domu, který ohrožoval jeho majitele. no
70 13. 8. Brzice V 18:31 naše jednotka byla povolána k požáru lesa. Po příjezdu na místo události zjištěn požár hrabanky menšího rozsahu. Jednotky požár zlikvidovali. Zasahující jednotky: PS Jaroměř, JSDH Hajnice, JSDH Hořičky, JSDH Chvalkovice no
69 12. 8. Nesyta V 15:08 krátce po návratu na základu jsme opět povoláni k spadlému stromu, tentokrát na elektrické vedení a zároveň blokující komunikaci. Strom byl rozřezán a odstraněn. foto
68 12. 8. Komárov, směr Brzice V 14:31 jsme byli od předešlé události povoláni k dalšímu spadlému stromu na komunikaci. Strom byl rozřezán pomocí motorové pily a odstraněn. foto
67 12. 8. Vítězná – Komárov V 14:10 jsme vyjeli k spadlému stromu na komunikaci. Toto se na místě nepotvrdilo. no
66 9. 8. Hajnice V 11:33 naše jednotka zlikvidovala obtížný hmyz v domově důchodců, který ohrožoval jeho obyvatele. no
65 9. 8. Výšinka V 7:28 jsme vyjeli k požáru lesní hrabanky. Požár o rozměrech cca 5 x 5 m byl zlikvidován jedním C proudem. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, PS Trutnov, JSDH Hajnice foto
64 7. 8. Hajnice V 21:43 jsme vyjeli k požáru slámy na poli. Na likvidaci požáru byly nasazeny dva vysokotlaké a dva C proudy. Zasahující jednotky: PS Trutnov, PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto
63 7. 8. Proruby V 9:28 jsme vyjeli k požáru lesní hrabanky. Na místě byl zjištěn požár o rozsahu cca 20 x 30 m. Na likvidaci požáru byly nasazeny 2 C proudy se smáčedlem. Byla také zajištěna kyvadlová doprava vody. Požár se podařilo zcela zlikvidovat po více jak dvou hodinách. Zasahující jednotky: PS Jaroměř, JSDH Hajnice, JSDH Hořičky foto
62 5. 8. Trutnov – Horní Staré Město Ve 13:24 jsme vyjeli na vycházející kouř z bytu ve 4. nadzemním podlaží. PS Trutnov do bytu vnikla oknem za pomocí PP 27 a následně otevřela byt. Jednalo se o připálené jídlo na plotně. Uživatelka bytu po ošetření ZZS byla následně odvezena do nemocnice. Událost byla přehodnocena na technickou pomoc. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, Trutnov – Horní Staré Město, Mladé Buky. no
61 4. 8. Hajnice V 20:10 naše jednotka zlikvidovala obtížný hmyz u okna dětského pokoje rodinného domu, který ohrožoval jejich obyvatele. no
60 4. 8. Dvůr Králové nad Labem V 16:44 jsme vyjeli k požáru strniště na poli v blízkosti RD. K likvidaci požáru bylo nasazeno celkem 5 proudů. Požárem zasažená plocha cca 180 x 90 m. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice, JSDH Bílá Třemešná foto video
59 1. 8. Hajnice V 15:00 naše jednotka zlikvidovala u dvou rodinných domů obtížný hmyz, který ohrožoval jejich majitele. no
58 24. 7. Trutnov – ul. Obchodní Ve 3:46 jsme vyjeli na požár hlášený EPS v OBI. Jednalo se o planý poplach. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
57 22. 7. Střítěž V 14:07 jsme vyjeli k požáru lisu na balíky a slámy na poli. Na likvidaci požáru nasazeny dva vysokotlaké proudy a jeden C proud se smáčedlem. Požárem byla zasažena i okolní sláma a strniště. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město foto video
56 21. 7. Trutnov – ul. Ivana Olbrachta V 17:19 jsme vyjeli na hlášený požár ve 2. patře rodinného domu, po hubení obtížného hmyzu ohněm. Průzkumem zjištěno, že ohořelo pouze obložení půdního prostoru. Událost beze škody. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
55 19. 7. Střítěž V 16:03 jsme vyjeli k spadlému stromu na komunikaci. Strom byl odstraněn před naším příjezdem. no
54 18. 7. Dvůr Králové nad Labem – Lipnice V 14:29 jsme vyjeli k vycházejícímu kouři z lesa. Na místě byl zjištěn požár lesní hrabanky o rozměru cca 30 x 5 m. Jednotky provedly rozhrabání požářiště a jeho uhašení. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice, JSDH Bílá Třemešná no
53 9. 7. Vítězná V 9:01 jednotka vyjela na hlášený požár dvou stohů sena. Průzkumem zjištěno, že hoří dvě kupky cca 5×5 metrů, které byly úmyslně zapáleny. Pravděpodobný žhář byl dopaden PČR. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové, PS Trutnov, JSDH Hajnice, Vítězná, Bílá Třemešná, Mostek, Hostinné foto
52 9. 7. Trutnov – Krkonošská ulice Ve 4:54 jsme vyjeli na ohlášený hustý dým vycházející z okolí polských ubytoven. Průzkumem zjištěno, že se jedná nejspíše o vycházející páru z pivovaru. Událost hodnocena jako planý poplach. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
51 3. 7. Chvalkovice Ve 13:22 jsme vyjeli na hlášený požár vepřína a přístavku. Na místě zjištěno, že přístavek ve kterém byli prasata byl požárem zcela zničen, uvnitř přístavku došlo k úhynu cca 40 kusů prasat. Požár se dále rozšířil na přilehlý vepřín, kde byla uskladněna sláma. Požár se šířil jak uskladněnou slámou, tak i po střešní konstrukci. Zásah komplikovaly vysoké teploty, tudíž byl náročný na počet zasahujících hasičů a byl vyhlášen II. stupeň poplachu. Předběžná škoda vyčíslena na 500 tis. Kč, příčina vzniku požáru je v šetření. Zasahující jednotky: PS Náchod, PS Jaroměř, JSDH Hajnice, Chvalkovice, Česká Skalice, Hořičky, Nové Město n./M., Červený Kostelec – PD město, PD Lhota, PD Stolín, Jaroměř – PD Jaroměř, PD Jezbiny no
50 1. 7. Dvůr Králové – Sladkovského ulice V 9:54 jsme vyjeli na hlášený požár EPS v městském muzeu. Jednalo se o planý poplach a jednotky byly odvolány. no
49 26. 6. Trutnov – vlakové nádraží V 1:59 vyjíždíme k požáru obytného vagónu na vlakovém nádraží. Na likvidaci požáru nasazeny 2 vysokotlaké proudy. Z vagonu vynesena jedna tlaková lahev, kterou bylo nutné chladit. Vagón byl poté odvětrán pomocí přetlakového ventilátoru. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město, HZSP SŽDC Nymburk no
48 22. 6. Kocbeře V 19:13 jsme vyjeli k požáru osobního automobilu. Na místě jednotka z PS Dvůr Králové nad Labem likvidovala požár vysokotlakým proudem. foto
47 15. 6. Dvůr Králové nad Labem Od předešlé události jsme povoláni k další, a to k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu. Při našem příjezdu jedna zraněná osoba v péči ZZS. Naše jednotka zajistila místo události a provedla protipožární opatření. no
46 15. 6. Hajnice – Horní Žďár V 7:55 jsme vyjeli k odstranění větve uvízlé v telefonních drátech. Větev odstraněna také s pomocí plošiny. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, PS Trutnov, JSDH Hajnice no
45 13. 6. Hajnice Ve 20:30 jsme na žádost starosty obce vyjeli zajistit kabely nebezpečně prověšené nad komunikací, kde hrozilo jejich stržení. no
44 12. 6. Hajnice V 19:00 naše jednotka zlikvidovala obtížný hmyz v rodinném domku, který ohrožoval jeho obyvatele. no
43 12. 6. Hajnice – sil. č. 37 V 10:02 jsme vyjeli k nehodě motorkáře. Po příjezdu na místo události jsme asistovali ZZS při ošetřování zraněné osoby a zajistili místo události. Na místo události se dostavila také LZS. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice no
42 7. 6. Hajnice V 19:15 naše jednotka zlikvidovala obtížný hmyz u rodinného domu, který ohrožoval jeho obyvatele. no
41 3. 6. Dvůr Králové – Benešovo nábřeží V 6:28 jsme vyjeli na požár signalizovaný EPS do Penny. Průzkumem zjištěno, že se jedná o planý poplach. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové, JSDH Hajnice, JSDH Bílá Třemešná no
40 1. 6. Trutnov – Za vápenkou V 15:00 jsme byli povoláni k požáru domu. Během jízdy jsme odvoláni zpět na základnu. Jednalo se o planý poplach. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
39 27. 5. Dvůr Králové – Krkonošská ulice Ve 23:52 jsme vyjeli na požár hlášený EPS ve skladech v areálu Carly. Průzkumem zjištěno, že se jedná o planý poplach. no
38 6. 5. Hajnice V 15:36 jsme vyjeli k dopravní nehodě autobusu. Na místě zjištěno, že autobus uvízl v zatáčce a silnice byla neprůjezdná. Jednotky zajistily místo události. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice no
37 4. 5. Výšinka – sil. č. 37 V 15:47 jsme vyjeli k dopravní nehodě osobního automobilu se zraněním jedné osoby. Jednotka provedla u havarovaného automobilu protipožární opatření, zajistila místo nehody a odstranila strom zasahující po nehodě do silnice. Zasahující jednotky: PS Dvůr Králové nad Labem, JSDH Hajnice foto
36 1. 5. Hajnice V 19:07 jsme vyjeli na asistenci PČR při hledání osoby se sebevražednými úmysly. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Úpice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město, JSDH Havlovice, JSDH Maršov u Úpice foto
35 23. 4. Trutnov – Za vápenkou V 12:58 jsme vyjeli k požáru bývalého drážního domku. Na likvidaci požáru nasazen jeden vysokotlaký proud. Jednotky musely pro dohašení požáru rozebrat část střechy. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město foto
34 21. 4. Trutnov – Volanovská ulice V 14:13 jsme vyjeli k požáru boudy u rodinného domu. Jednalo se o menší rozsah požáru a byl zlikvidován před naším příjezdem. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
33 21. 4. Trutnov – Úpské nábřeží V 9:15 jsme vyjeli k nahlášenému kouři, který vycházel z bytu v paneláku. Po příjezdu na místo události zjištěno připálené jídlo na sporáku. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no
32 19. 4. Ttrutnov V 5:10 jsme vyjeli na hlášený požár EPS v ABB. Na místě průzkumem zjištěno, že se jedná o planý poplach. Zasahující jednotky: PS Trutnov, JSDH Hajnice, JSDH Trutnov – Horní Staré Město no