JSDH

Jednotka PO obce Hajnice je zařazena do kategorie JPO II/1. Početní stav čítá 19 členů. Díky dlouholeté podpoře ze strany obce jednotka disponuje velmi dobrým technickým zázemím. Díky tomu jsme vybaveni k likvidaci téměř všech mimořádných událostí, včetně dopravních nehod, na které je naše jednotka předurčena.

Od roku 2011 sídlíme v nové hasičské zbrojnici.

K zásahům vyjíždíme repasovanými vozy LIAZ 101, CAS 24; TATRA 148, CAS 32; FORD Tranzit, DA-L1Z a AVIA 30, DA 12.

Každý člen má ve své osobní výbavě pracovní komplet PS II, přilbu Gallet, zásahový komplet, zásahovou obuv, univerzální klíč, rukavice.

Zasahujeme při všech mimořádných událostech v katastru obce i přilehlých oblastech dle platného poplachového plánu.

Členové jednotky:

• Borůvka Jaroslav (NDT, SP, VZOHV)
  • Budinský Josef (NDT, SP, VZOHV, MP, ST, VD)
  • Dvořák Václav (NDT, VZOHV)
  • Ficker Petr (NDT, SP, ST)
  • Fridrich Luboš (NDT, SP, MP, ST, NOV, VD)
  • Gregor Miroslav (NDT)
  • Hendl Adam (NDT)
  • Hrbek David (NDT)
  • Hrdinka Tomáš (velitel jednotky, NDT, MP, SP)
  • Huťka Štěpán (NDT, SP, MP, VZOHV)
  • Kocek Petr (SP, VZOHV, MP, ST)