13. 3.: Tři výjezdy, tři požáry… v jednom dni!

Jednotka SDH Hajnice byla dne 13. 3. vyslána hned ke třem případům, pokaždé k nahlášenému požáru, v rozmezí pouhých několika hodin.

1.: Požár v Trutnově

V 14:23 jsme povoláni k požáru hlášeném EPS. Jednalo se o požár rozvaděče v komerčním objetu. Naše jednotka je v Trutnově odvolána zpět na svoji základnu z důvodu měnšího rozsahu požáru.

2.: Další požár, tentokrát ve Dvoře Králové

Krátce po návratu z předešlé události vyjíždíme s CAS 24 a CAS 32 k dalšímu požáru v Dukelské ulici. Hořela zde místnost s oblečením a potravinami. Požár stihl majitel uhasit ještě před příjezdem jednotek. Jednotky požářiště zkontrolovaly a pečlivě dohasily.

3.: Do třetice ,,pro změnu“ další požár

Z události ve Dvoře Králové jsme odvoláni k požáru sazí v komínu v Hajnici. Na místo dojely obě naše CAS. Jednotka saze z komínu srazila a ještě ho překontrolovala a poté se vrátila zpět na svoji základnu.